ROGY

Baton kolagenowy dla psa Baton kolagenowy dla psa
Producent: ROGY
Cena:

6,99 zł

zobacz więcej
Churpi Puffs Churpi Puffs
Producent: ROGY
Cena:

34,99 zł

szt.
zobacz więcej
Pasta orzechowa Pasta orzechowa
Producent: ROGY
Cena:

21,99 zł

szt.
zobacz więcej
Pasta orzechowa dla psa z bananami Pasta orzechowa dla psa z bananami
Producent: ROGY
Cena:

27,99 zł

szt.
zobacz więcej
Serek himalajski dla psa Serek himalajski dla psa
Producent: ROGY
Cena:

34,99 zł

zobacz więcej

O firmie ROGY

Marka ROGY to połączenie pasji młodych ludzi, wiedzy tych bardziej doświadczonych oraz miłości do wszystkich zwierząt ;) Zespół nie osiada na laurach – cały czas się rozwijają, monitorują rynek i dopracowują swoje produkty. Dodatkowo nie boją się innowacyjnych rozwiązań, które poszerzają ich ofertę, często o autorskie produkty. 

ROGY jako pierwsza firma w Polsce ma swoją fabrykę do produkcji poroża jelenia, która została zaakceptowana przez powiatowy inspektorat weterynarii. Ponadto przy fabryce powstaje ośrodek do badań nad nowymi produktami. Wszystkie produkty ROGY produkowane są w Polsce.

Misja i wartości ROGY

Wszystkie produkty ROGY wytwarzane są w higienicznych warunkach. Priorytetem są najwyższej jakości surowce, które pozyskiwane są tylko i wyłącznie od polskich dostawców. Opakowania, w których sprzedawane są produkty ROGY są nie tylko estetyczne, ale także nadają się do recyklingu. Misją firmy jest Tworzenie zdrowych, naturalnych i łatwo dostępnych produktów dla zwierząt. 

Produkty ROGY

W asortymencie firmy ROGY znajdziesz zarówno autorskie, oryginalne produkty – ROGY Originals, ale także szeroką gamę produktów Mięsnych Premium. W naszym sklepie możesz kupić batony kolagenowe, Churpi Puffs, pasty orzechowe oraz serek himalajski. Każdy produkt został szczegółowo opisany, dzięki czemu na pewno zdecydujesz się na przysmaki, które będą idealne dla Twojego pupila. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl