PRZEPINANE

Smycz przepinana dla psa – w jaki sposób działa i co ją wyróżnia?

Smycz przepinana jest doskonały akcesorium, które pomaga właścicielowi utrzymać kontrolę nad swoim psem, jednocześnie dając mu większą swobodę. Trzystopniowa regulacja długości smyczy poprawia komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje, jak i psa.

Pierwsze przypięcie tworzy rączkę, za którą możesz swobodnie trzymać całą smycz w ręce. Drugie przepięcie znajduje się w połowie smyczy, co delikatnie ją skraca, tym samym tworzący się uchwyt. Jeśli natomiast sytuacja wymaga, by pies był możliwie jak najbliżej właściciela, smycz przepinamy na trzecie zapięcie, znajdujące się zaraz przy karabińczyku, co skraca ją o połowę.

Smycz przepinana składa się z:

  • solidnej taśmy nośnej obszywanych materiałem wodoodpornym drukowanym w Polsce;
  • spawanych metalowych okuć;
  • metalowego karabińczyka.

Personalizowana smycz przepinana dla psa

Spersonalizuj swoją własną smycz przepinaną dla psa, wybierając spośród czterech długości (najdłuższa to aż 5 metrów swobody), trzech opcji szerokości smyczy (2 cm, 2,5 cm oraz 3 cm) oraz trzech kolorów okuć!

Dobierz smacznik i kupownik do smyczy w tym samym wzorze i stwórz swój własny unikalny, designerski zestaw na spacery z psem. Aby znaleźć całą wyprawkę w jednym worze – wystarczy, że wpiszesz nazwę wybranej serii w lupce na górze!

Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie w Polsce, w naszej małej pracowni, co oznacza, że Twój produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ułożenie materiału. Również przy dobieraniu rozmiaru weź pod uwagę +/- 3 cm błędu.

Wszystkie okucia metalowe użyte do stworzenia smyczy są spawane, co zapobiega zniszczeniu jej przy mocniejszym szarpnięciu. Okucia w kolorze złotym i różowego złota mogą tracić kolor w wyniku obtarć.

W jaki sposób dbać o przepinaną smycz dla psa?

Aby smycz przepinana dla psa wytrzymała dłużej czyść ją punktowo lub ręcznie. Możesz też prać smycz w pralce w 30° bez płynu. Nie zalecamy kontaktu ze słoną wodą. Więcej szczegółów na temat odpowiedniego czyszczenia akcesoriów BjutiDog znajdziesz w naszym poradniku Jak dbać o materiały, z których wykonane są akcesoria dla psa?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl