DLA WIELU

Czwórnik Czwórnik
Producent: BjutiDog
Cena:

119,99 zł

zobacz więcej
Dwójnik Dwójnik
Producent: BjutiDog
Cena:

79,99 zł

zobacz więcej
Piątnik Piątnik
Producent: BjutiDog
Cena:

139,99 zł

zobacz więcej
Trójnik Trójnik
Producent: BjutiDog
Cena:

99,99 zł

zobacz więcej

Dwójnik, trójnik… co to znaczy i komu przydadzą się smycze dla wielu psów? 

Zapewne obiły Ci się o uszy wyrażenia, takie jak: dwójnik albo trójnik, jednak zastanawiasz się, co to jest i czy na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Smycze dla wielu stworzone są z myślą o właścicielach więcej niż jednego psa. Jest to połączenie dwóch smyczy miejskich w jedną, wygodną i komfortową smycz dla wielu psów jednocześnie! Dzięki smyczy dla wielu możesz w końcu wyjść ze swoimi psami na spacer i dalej mieć jedną wolną rękę do dyspozycji np. aby sięgnąć po smakołyk. Możesz też raz na zawsze zakończyć stanie w pozycji z rozwartymi ramionami – znamy to doskonale!

Jak jest zbudowana smycz dla wielu psów?

Smycz dla wielu zbudowana jest z uchwytu, który zakończony jest spawanym metalowym kółkiem. Do kółka przyszyta jest konkretna ilość smyczy o wybranej przez Ciebie długości i grubości.

Smycz dla wielu składa się z:

  • solidnej taśmy nośnej obszywanych materiałem wodoodpornym drukowanym w Polsce;
  • spawanych metalowych okuć;
  • metalowego karabińczyka.

Personalizowana smycz dla wielu psów

Możesz dowolnie spersonalizować swój dwójnik, trójnik a nawet piątnik wybierając każdą smycz w innym wzorze, o innej długości oraz grubości. Wyprowadzanie małego i dużego psa w jednym czasie nie będzie już problemem – każdy będzie miał własną smycz!

Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie w Polsce, w naszej małej pracowni, co oznacza, że Twój produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ułożenie materiału. Również przy dobieraniu rozmiaru weź pod uwagę +/- 3 cm błędu.

Wszystkie okucia metalowe użyte do stworzenia smyczy są spawane, co zapobiega zniszczeniu jej przy mocniejszym szarpnięciu. Okucia w kolorze złotym i różowego złota mogą tracić kolor w wyniku obtarć.

W jaki sposób dbać o smycz dla wielu psów?

Aby smycz dla wielu wytrzymała dłużej czyść ją punktowo lub ręcznie. Możesz też prać smycz w pralce w 30° bez płynu. Nie zalecamy kontaktu ze słoną wodą. Więcej szczegółów na temat odpowiedniego czyszczenia akcesoriów BjutiDog znajdziesz w naszym poradniku Jak dbać o materiały, z których wykonane są akcesoria dla psa?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl